Xbox One Donanımları Gelişecek mi?

Xbox One Donanımları Gelişecek mi?

XBox Yunus Emre 488 views

Microsoft ve Xbox’ın önde gelen simalarından Phil Spencer, geçtiğimiz hafta düzenlenen bir Xbox etkinliğinde önemli açıklamalarda bulundu. Xbox One’ın geleceğine dair çizdiği planlar hakkında bilgiler veren Spencer, Xbox oyuncularını oldukça heyecanlandıracak sözler sar fetti.

İlerleyen süreçte isteğe bağlı olarak Xbox One’ın donanımsal özelliklerinde yükseltmeler yapılabileceğinin ip uçlarını veren Spencer, PC platformuna daha yakın bir teknolojiye ulaştırmak istediklerini ortaya koydu.

 

Polygon‘un raporuna göre, Spencer; “Ben yıllar önceki oyunları oynayabilmek için hala bilgisayarımı açıp Doom veya Quake gibi oyunlar oynayabiliyorum. Buna benzer şekilde PC’de gördüğümüze daha yakın bir kullanış hissi verebiliriz” ifadesinde bulunarak, konsolun geliştirilebileceğine dair ihtimalleri güçlendirdi.

Konsol tarihinin en büyük güncellemesi geliyor olabilir!

Spencer’ın bu planı, evrensel Windows uygulamalarına ve Microsoft’un eski oyunları çalıştırdığı geriye uyumluluk özelliğine dayanabiliyor diyebiliriz.

Son olarak, bu zamana kadar konsol alanında gördükleri en büyük donanım güncelleştirmesini suncacaklarına inandığını belirten Spencer, evrensel Windows platformu sayesinde oynanabilen tüm oyunları, inaktif hale getirmeden bu desteği verebileceklerini söyledi.

:: Xbox One’ın donanımı sizce yeterli mi?

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

UA-74592564-1 1.240 views