The Strain 3.Sezon 1.Bölüm Yayınlandı

Film-Dizi Ramazan AYDIN 749 views

Diğer vampir dizilerinden farklı olarak, evrimleşmiş vampirlerin olduğu The Strain’in 3.Sezon 1.Bölümü yayınlandı.

Konusu

Başrollerinde Corey Stoll (House of Cards, Midnight in Paris, Salt) ve Sean Astin (The Lord of the Rings Triology) gibi isimlerin yer aldığı dizinin yazar ve yönetmenliğini ise Oscay adayı Meksikalı ünlü yönetmen Guillermo Del Toro (Hellboy, The Incredible Hulk, Pan’s Labyrinth) üstleniyor. Yapım, Del Toro’nun Chuck Hogan ile birlikte kaleme aldığı aynı isimli üçlemeden uyarlanıyor.

Televizyon dizi sektöründe vampir janrasını yeniden yazacağı iddia edilen dizide New York City’de yaşayan “Dr. Ephraim Goodweather” ve ekibinin bir kaza sonucu tüm şehre yayılan gizemli bir virüs salgınını araştırmak için göreve çağrılmasının ardından gelişen olaylar konu alınmakta. Vampirlerin yarattığı ölümcül gerilim arttıkça, Dr. Eph, ekibi ve bir grup New York‘lu insanlık kaderi için mücadele etmek zorunda kalacak.


the-strain-3.sezon-başladı


Merakla beklenen dizinin 3.sezon bölümleri yayınlanmaya başladı. Her pazar günü Amerika’da yayınlanan ve pazartesi günü de Türk dizi sitelerinde yayınlanan The Strain’i tüm okurlarımıza tavsiye ederiz. Gerçekten çok kaliteli ve sürükleyici bir dizidir.


The Strain 3.Sezon 1.Bölümü izlemek için TIKLAYIN

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

UA-74592564-1 1.185 views