Pokémon GO takas sistemi ve yeni özellikler

Oyun Ramazan AYDIN 1.519 views

Pokémon GO oyuncularına sevindirici veya bu özellikler sunulmadığı için üzücü bir haber vereceğiz. Pokemon GO yapımcıları takas ve bir çok özelliği oyunun kodlarında gizlemektedir.

Çıkışından önce hevesle beklenen oyunların çoğu, hevesimizi kursağımızda bırakıyor. Heyecanla beklediğimiz ve konseptine hayran olduğumuz Pokémon GO da, bizi kurban eden oyunlardan birisi. Niantic, sonunda oyuncuların taleplerine cevap vermeye başladı ve istediğimiz özellikleri, birer birer karşımıza çıkarmaya devam ediyor; tabii ki takas sistemi bunların başında geliyor.


pokemon-go-yeni-özellikler


Cokuspocus adındaki bir Reddit kullanıcısı, oyun hakkında yeni bilgileri ortaya çıkardı. Pokémon GO’nun yeni sürümünün kodları, ilgimizi çekecek pek çok yeni özellik içeriyor. Her ne kadar takas sistemi kadar talep görmese de, gerçekten ilgi çekici bir başlık daha var; “Efsanevi Pokemon”. Ayrıca, iki yeni Incense türü de kodlar arasında yerini alıyor.

Niantic’in herhangi bir açıklama yapıp yapmayacağı merak konusuyken, şimdiye kadar küçük bir onaylama bile görmedik. Bu bahsettiklerimiz, sadece temel olanlar; çünkü kodlarında bulunup bizlerin kullanamadığı o kadar çok özellik var ki, saymaya çalışsak sayamayız. İsterseniz, buraya tıklayarak detaylara da göz atabilirsiniz.


Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

UA-74592564-1 1.185 views