Otomatik Pilotlu Araca İlk Defa Binmiş Olan Teyzenin Verdiği Komedi Tepkiler

Sosyal Medya Taha Kotil 451 views

CarBuzz ismine sahip olan bir Facebook sayfası, otomatik pilot arabasına ilk kez binen bir teyzenin vermiş olduğu o anki komik tepkilerle beraber bir video yayınladı.

Teyze’ye neden bunu yaptıkları bilinmezken, teyzenin burada şirin ve komik göründüğü kesin.

Tesla’nın araçlarında bulunmakta olan otomatik pilot özelliği, otomatik pilot olmayan arabalara alışmış olan ve yaşı biraz fazla olmakta olan insanların bünyesi kaldırmayabiliyor. Tesla Dünyaya elektrikli otomobil kavramını iyice aşılamış durumda. Biz gençler bu konularda az çok bilgimiz var, otomobil otomatik pilota geçiş yaptığında neler olabileceğini hemen hemen az çok kestirebiliyoruz. Ancak otomatik vitesin bile fazla gelmiş olduğu aşırı teknolojik yaşı yükseklerde olan teyzelerimiz adına aynı şeyleri söylemek mümkün müdür?

Aşşağıda bulunmakta olan video teyzenin otomatik pilottayken direksiyon başında bulunmakta olan teyze ‘ Tanrım çok korkuyorum!, Nereye Gidiyoruz? ‘ gibisinden cümleler kuruyor. Yanında bulunan akrabası, torunu veya oğlu artık her neyse teyzemizi ‘Rahat ol’ diyerek teselli etmeye uğraşıyor olsa bile teyzemiz ancak direksiyonu tuttuğu vakit kendine geliyor.

Videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

UA-74592564-1 1.253 views