İletişim

Her türlü şikayet, görüş, öneri, arzunuzu içeren mesajlarınıza kapımız açık. Aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geçerken dikkat etmeniz gereken konular :
• Gerekli bilgileri doğru şekilde doldurmanız size nasıl hitap edeceğimiz ve sıkıntınız konusun’da sizlere nasıl geri dönüş yapabileceğimizi kararlaştırmak için gerekli ön gerili en önemli husustur.
• Anlaşılır şekilde ve sade bir üslup ile bizler ile iletişime geçersiniz yanlış anlaşılma konusun’da bizler için hemde sizler için zaman kaybının önüne geçer.

Saygısızlık ve üslupsuz içerikli iletişim formları tarafımızca saklanıp gerektiğinde hukiki yolda dava açtığımız’da delil olarak kullanılacağını unutmayın.
• Reklam konusun’da iletişim içeriği oluşturmanıza gerek olmadığını sizlere belirtmek isterim“reklam@anlatim.net” adresin’den bizler ile mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
• Gönüllü bir şekilde sitemize yazı girmek veyahut yazı göndermek isteyen oyun sever arkadaşlarımız“info@anlatim.net” adresinden bizlere mail yoluyla iletişime geçebilirler.
• Telif hakkı bildiren her türlü olaylarda “info@anlatim.net” mail adresine göndereceğiniz mailler değerlendirilip gerekli işlemler yapılacaktır.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

UA-74592564-1