Farming Simulator 17 Tanıtım Videosu Çıktı

Oyun Yunus Emre 952 views

 

 

DEVLERİ Software aralığına geri çağırıyor – Farming Simulator 17 galası tarım serisi döner!Tarım Simülatörü, sen tarımsal özgürlük dönümlük yüzlerce modern bir çiftçinin rolünü üstlenirler. Sen dünyanın en son ekipman ve araçlara erişimi ve büyük bir açık-dünya ortamında yükseltmek için bir verim farklı bitkileri bolluk ve hayvancılık seçim. Bugünün römork, hasat için tohumları, biz Tarım Simülatörü 17 yeni içerik ve özellikler gösteriyor olacak oyun videoları bir dizi ilk! Bu ilk oyun videoda, Tarım Simülatörü 17 en son marka, araç ve ekipman kullanılarak, yeni ürünlerin, ayçiçeği birini tarım temellerini keşfedeceksiniz!

 

Farming Simulator eşsiz ve her şeyi kapsayan tarım deneyimi etrafında oyuncular tarafından sevilen Dünya. Oyun derin yönetim seçenekleri ile kalbi doğru bir simülatör olsa da, aynı zamanda kullanımı ve oynamak için iki büyük haritalar ve sayısız araçlar ve ekipman ile çok erişilebilir bir sanal olduğunu. Bütün büyük tarım üreticileri burada ve Tarım Simülatörü 17 70 farklı marka kapsayan 200’den fazla benzersiz araç ve ekipman ile henüz serinin en büyük liste sunuyor! Tarım Simülatörü tarihinde ilk kez, AGCO Challenger, Fendt, Valtra markalar ve Massey Ferguson mevcuttur!

Potansiyel sonsuz olasılıklar da Farming Simulator tarihinde ilk kez, şimdi, kullanıcı tarafından oluşturulan mods aracılığıyla açılabilir konsol ve PC kullanıcıları hem de mevcut. Hatta arkadaşları ziyaret etmek ve online mod destekli, çok oyunculu çiftlik size yardımcı sağlayabilirsiniz – konsolları için 6 eşzamanlı çiftçilere kadar, ve PC için 16! Premier tarım simülatörü tarım önde tarım simülatörü deneyimi günümüz çiftçilik deneyimi günümüz – Farming Simulator 17

Farming Simulator 17 PS4, Xbox One ve PC’de 25 Ekim’de satışa sunulacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

UA-74592564-1 1.220 views