Cristiano Ronaldo Neden Türkiye’ye Geliyor?

İnternet Yunus Emre 679 views

Cristiano Ronaldo reklamındaki sır perdesi ortadan kalktı. Peki, Cristiano Ronaldo neden Türkiye’ye geliyor? Ronaldo ile 4.5 G arasındaki ilişki ne? Detaylar haberimizde.

 

ronaldo-reklami-1459335908

 

Türk Telekom, dünyanın en hızlı futbolcularından Cristiano Ronaldo’yuTürkiye’ye getirdi. Portekizli yıldız; Türk Telekom’un GiGA 4.5G iletişimi kapsamında hazırladığı hız odaklı reklam kampanyasının yeni yüzü oldu.

 

ronaldo-reklami-1459335906

 

Türk Telekom, 4.5G ile değişecek iletişim ve eğlence anlayışını yansıtmak üzere dünyanın en başarılı futbolcularından Ronaldo’yu ülkemize getirdi.

Real Madrid’de forma giyen ve dünyanın en başarılı ve en hızlı futbolcularından biri olarak kabul edilen Portekizli yıldız, Türk Telekom’un “#sanahizmiyok” temalı reklam kampanyasında rol alıyor.

Saatte 33 kilometreye ulaşan hızıyla dünyanın en hızlı futbolcuları arasında yer alan Ronaldo’nun rol aldığı reklam filmi, 1 Nisan’dan itibaren GiGA 4.5G teknolojisi ile Türkiye’nin 81 iline, dünyanın en hızlı ve kaliteli mobil internet deneyimini sunmaya hazırlanan Türk Telekom’un Fiber GüçlüGİGA 4.5G’sine odaklanıyor.

:: Türk Telekom’un Ronaldo hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara Yazınız.

Shiftdelete.net – Alıntıdır

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

UA-74592564-1 1.275 views