Call of Duty: WWII; doğru bir oyun

Oyun Yunus Emre 490 views

Call of Duty serisinin dağıtımcısı olan Activision, şirketin CEO koltuğunda oturan Eric Hirshbergtarafından yönetiliyor. Eric Hirshberg, geçtiğimiz saatlerde Polygon ile bir röportaj gerçekleştirdi ve bu röportaj sırasında Call of Duty: WWIIoyunundan bahsedildi. Bugün gösterilecek olan Call of Duty: WWII, Activision yöneticisine göre doğru zamanda, doğru kişiler tarafından yapılan, doğru bir oyun. Gelin, isterseniz bu röportajın detaylarına daha yakından bir göz atalım.call-of-duty-ww2-dogru-oyun

Eric Hirshberg, vermiş olduğu röportajda, “En önemli şey, piyasayı nereden vuracağını bilmek. Dengeyi bulmalısınız. Eğer oyun, yeteri kadar oyunculara yakın gelmezse, serinin severlerine bu oyunu ulaştıramayız. Eğer oyun yeterince yenilikçi olmazsa, oyuncular çabuk sıkılır. Bu yüzden iki ucu da dengede tutmaya çalışıyoruz. Fakat dengeyi tutturduğunuz zaman, ortalama olarak en iyi oyunu çıkarttığınız, en iyi fan geri dönüşünü aldığınız zamandır. İşte bu zaman da, o zamanlara benziyor. Call of Duty: WWII; doğru zamanda, doğru kişiler tarafından yapılan, doğru bir oyun.” dedi.

Activision, 2017 senesinde serinin köklerine dönmek istediklerini tam 3 sene öncesinden karar vermiş, yaptıkları açıklamalara göre. Tabii bu karar 3 sene önce verilince, 3 sene öncesinden, bu günlerde hangi 2. Dünya Savaşı temalı yapıtların çıkacağını tahmin etmek oldukça zordu. Oyuncuların, 2017 senesinde 2. Dünya Savaşı temalı oyunlara nasıl bakacağını bilmek zordu. Rakiplerin neler yapacağını bilmek zordu. Fakat görülen o ki, Activision ve geliştirici ekip, doğru bir karar vermiş.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunlarılistemize, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

UA-74592564-1 1.253 views