Bir Oyuncu, Clash Royale İçin Tam 12 Bin Dolar Harcadı!

Android Taha Kotil 561 views

Supercell firmasının en son çıkarmış olduğu Clash Royal isimli oyuna kendisini çok fena bir şekilde kaptırmış olan bir oyuncu, tam tamına 12 bin dolarlık harcama yaptı. Mobil oyun dünyasında Supercell firmasının en son oyunu olan Clash Royale için övgü dolu bir çok laf söyleniyor. Öyle ki bu oyun, oyun şirketinin dünya üzerinde global olarak büyük bir üne kavuşmasına sebep olan Clash of Clans isimli oyunu bile gölgede bırakmış udrumda. Oyunun grafikleri, kurgusu, oyun içi satın alma özellikleri hatta müziği, bir çok oyun sever tarafından Clash Royal’i ön sıralara getiriyor.

Bütün bu özellikler bir araya toplanınca, maddi durumu iyi olanlar kendisini oyuna aşırı kaptırıp oyun içerisindeki satın alma konusunda bonkör insana dönüşebiliyorlar. Aynı şuan bu makalemizde bahsedeceğimiz bonkör arkadaş gibi. Oyunda en iyi olmak için kredi kartına abanmış da abanmış ve toplam olarak 12 bin dolarlık harcamada bulunan chief pat isimli oyuncu harcamayı da ağırlıklı olarak oyundaki elmaslara yatırmış. Bu sayede oyuna yatırımda bulunmayan kullanıcıların önüne geçerek sandıkları daha seri bir şekilde açmış ve kartlara da daha seri bir şekilde sahip olmuş.

Chief pat aslına bakacak olursak bir YouTuber, Kanalında Supercell’in yapmış olduğu 2 oyun Clash of clans ve Clash Royale’in bölümlerinden oluşmakta olan videolar paylaşıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

UA-74592564-1 1.217 views