AndroHelm (Antivirüs) uygulamasının APK’sı çıkarıldı. (Google Play Fiyatı 350 TL)

Android Ramazan AYDIN 578 viewsGoogle Play değeri 350 TL olan Antivirüs uygulaması AndroHelm’in korsan yazılımcılar tarafından APK’sı çıkarıldı.


Günümüzde internet ortamında dolaşan virüslerden korunmak çoğumuz antivirüs programı kullanmaktayız. Bilgisayar da kullandığımız gibi Mobil cihazlarda da bu tür antivirüs uygulamalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bazı uygulamalarda ise (telefonun biriken ön belleğini silmek, RAM’i optimize etmek, fazla kullanılmayan uygulamaları kullanıcılara haber verip silinmesini sağlamak) vb. ek özellikler dahi bulunmaktadır.

Uygulamayı geliştiren firmalar çoğunlukla uygulamayı ücretli şekilde yayınlarlar. Tabii bunun yanında kısıtlı özellik de veya bir süre sonra pasif olacak şekilde ayarlanan deneme sürümleri de yayınlanmaktadır.

Asıl konumuza gelelim. “AndroHelm“. AndroHelm geliştiricileri uygulamayı Google Play de fiyatını 349 TL olarak belirlemişlerdir. Uygulamanın özelliklerine baktığımız zaman diğer uygulamalardan çok iyi özellikleri olup bize göre bu fiyatı hak etmişlerdir.Fakat bu fiyatı beğenmeyen, fazla bulan korsan yazılımcılar, uygulamanın APK’sını çıkarıp internet üzerinde yayınladılar. Aşağıda vereceğimiz linkten uygulamanın APK‘sını indirebilirsiniz. Şunu da kendi açımızdan belirtmek isteriz ki en kısa süre de güncelleme gelebilir. Bu uygulama ile APK ile yükleme yapanların kullanımı pasif edilebilir. Yine de kullanıp kullanmamak size kalmış.

Bir daha ki konumuzda görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.

Uygulamanın İndirme linkleri

Google Play de ki ücretli linki : TIKLA !

Deneme Sürümü : TIKLA İNDİR !

APK İndirme Linki (MediaFire) : TIKLA İNDİR !

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

UA-74592564-1 1.218 views